Destek Ol

Gezime destek olarak yanımda olmak ister misiniz?

Her ne kadar yalnız seyahat ediyor olsam da biliyorum ki bu tur dostların desteğiyle daha güzel yerlere evriliyor. Düşük bütçeli seyahat ettiğim için bazen gittiğim ülkelerde çalışıyorum. Bazen müzikle, bazen yaptığım takıları satarak, bazen de gönüllü çalışarak bütçemi dengelemeye çalışıyorum. Ben tüm bunları yaparken siz de bana ve gezilerime destek olmak isterseniz yapabileceğim bazı şeylerle bu katkıya karşılık verebilirim.

Destek Olmak İçin Neler Yapabilirsin?

1-) Web İçerikleri: Siteniz için web içerikleri üretecek, yazılar yazacak birini arıyorsanız o kişi ben olabilirim. (Ayrıntılar için melkeontheroad@gmail.com adresine mail atabilir veya bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.)

2-) Reklamlar: Link satın almak isterseniz sitemdeki yazılara göre linklerinizin uygun yerlerde yayınlanmasını sağlayabilirim. (Ayrıntılar için melkeontheroad@gmail.com adresine mail atabilir veya bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.)

3-) İşbirlikleri: Çeşitli işbirlikleriniz için birlikte çalışabilirim. (Ayrıntılar için melkeontheroad@gmail.com adresine mail atabilir veya bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.)

4-) Kartpostal : 25 TL karşılığında bulunduğum ülkeden sizin veya dilediğiniz bir arkadaşınızın adına bu ülkeye ait bir kartpostal gönderebilirim. (Ayrıntılar için melkeontheroad@gmail.com adresine mail atabilir veya bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.)

kartlar
Kartpostallar ile destek olun!

5-) Doğum günü Videosu : 100 TL karşılığında bulunduğum ülkedeki arkadaşlarımın da yardımıyla sizin için veya istediğiniz bir kişi için doğum günü mesajlarını ilettikleri 1 dakikayı geçmeyen kısa videolar hazırlayabilirim. Böylece siz de unutulmaz bir anıya sahip olabilirsiniz. (Ayrıntılar için melkeontheroad@gmail.com adresine mail atabilir veya bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.)

dogum-gunu-pastasi
Sevdikleriniz için doğum günü videosu hazırlatarak destek olun!

6-) Maddi destek: Bunlar yerine istediğiniz miktarda destek olabilir ve oturduğunuz yerden yolculuğuma dahil olup paylaşacağım fotoğraflar ve bilgilerden keyif almaya devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Havaleyi yaptıktan sonra melkeontheroad@gmail.com adresinden veya sosyal medya hesaplarımdan bana mesaj atarak isteğinizi iletmeyi lütfen unutmayın.

DESTEK OLMAK İÇİN

BANKA: YAPI KREDİ

İSİM: MELİKE DEDE

IBAN: TR 58 0006 7010 0000 0048 8681 39

BANKA: TEB

İSİM: MELİKE DEDE

IBAN: TR 62 0003 2000 0000 0031 9220 87