Es Semi Susma Konuş O Seni Duyar Kitabı

Es Semi Susma Konuş O Seni Duyar Kitabı

Güneş Tan ve Serhat Koçak’ın yazdığı ES SEMİ Susma Konuş O Seni Duyar kitabını okuyorum şu sıra. “Hep susturulduk. Sevdiğimizi söyleyemedik, rahatsızlığımızı anlatamadık, bunu istiyorum diyemedik. İfade edemedik. Oysa ifade hayatın kilidini çözer.” diye başlıyor kitabın arka sözü. Ne güzel diyor öyle değil mi? Hepimizin hayatında bir sürü şey olup bitiyor. Bazen iyi, bazen kötü, bazen zor, bazen kolay… Biz hayatlarımızda sadece kendi yüklerimizi taşıdığımızı sanıyoruz ama ailemizden ve geçmişimizden gelen duygular, blokajlar, acılar, hepsinin etkisi var üzerimizde.

Güneş Tan ilk kitabı Kaderini Değiştir’de kendi tekniği ARTT’yi (Uyanış, Yükseliş, Değişim Tekniği) anlatıyordu. Bu teknik sayesinde birçok kişi hayatını değiştirdiğini söylüyordu. Ben de o kitabı okuyup Güneş Tan’ın ARTT seanslarına katılmaya karar vermiştim. Uçak korkum için bir çalışma yapmıştık ve büyük ölçüde ilerleme kaydetmiştim. Ve sadece uçak korkumda değil başka alanlarda da hayatımdaki olumlu etkilerini gördüm açıkçası. (O deneyimlerimi şu yazıda anlattım: Artt ile Korkulardan Kurtulmak )

Güneş hanım Serhat Koçak’la birlikte yazdığı yeni kitabında da kendimizi ifade etmemizin önündeki engelleri nasıl kaldıracağımızı, varoluşumuzu korkmadan nasıl ifade edebileceğimizi anlatıyor. Aslında bu kitap bir ifade kitabı diyebiliriz sanırım. Hani içimize attığımız şeyler birikir önümüze koca engeller olarak çıkar ya, işte biraz o engelleri aşmanın yollarından bahsediliyor kitapta.

Belki sizin de bir yerlerde kulağınıza çalınmıştır; kişisel gelişimde blokajlardan bahsedilir. Blokajlar temelde bir şeylerle aranızdaki engellerdir. Yapmak istediğiniz şeylerle, sağlıklı bir bedenle, iyi bir iletişimle, sizi anlayan insanlarla; kısacası ulaşmak istediğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız şeylerle aranıza giren engellerdir. Huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayabiliriz. Bunun için kendimizden başka hiçbir şeye ihtiyacımız yok. İşte bu kitap nerede blokajlarınız olduğunu ve o blokajları nasıl çözeceğinizi, sizi rahatsız eden enerjilerinden nasıl kurtulacağınızı anlamanıza yardımcı olabilir.

Es Semi Susma Konuş O Seni Duyar kitabını bu linke tıklayarak Kitap Yurdu sitesinden indirimle alabilirsiniz. Umarım kitabı okumak hayatınızda size hizmet etmeyen duygu ve durumları aşmanızı, daha mutlu ve daha huzurlu bir yaşam kurmanızı sağlar.


Önerdiğim tüm kitapların listesine ulaşmak için buraya tıklayın.


Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar