Yeni Sponsorum: Kutupayısı

Yeni Sponsorum: Kutupayısı

Bisikletle Asya turu kapsamında oluşturduğum rotaya başlamaya sayılı günler kala güzel bir haberle havalara uçtum. Asolo, Lowe Alpine, Buff, Aladdin, Stanley, Loap, Mighty Mug, Puhu, Marmot, Masters ve Hannah gibi dünya markalarının distribütörlüğünü yapan Kutupayısı, yolculuğum boyunca bana malzeme desteği sağlayarak sponsor olmayı kabul etti! Sürpriz bir şekilde gelen Kutupayısı sponsor desteği ile artık daha profesyonel ekipmanlarla yola çıkabileceğimi bilmek benim için inanılmaz bir hissiyat.

Kutupayısı Kimdir?

Kutupayısı, 2003 yılında ülkemizde doğa sporlarına olan ilginin yeni yeni yeşermeye başladığı zamanlarda kurulmuş, kullanıcılara yüksek kaliteli ve uzun ömürlü outdoor malzemeleri sunan bir outdoor mağazasıdır. Ana iş kolu, toptan satış ve marka temsilciliği olan Kutupayısı; Asolo, Lowe Alpine, Buff, Aladdin, Stanley, Loap, Mighty Mug, Puhu, Marmot, Masters ve Rab gibi dünya markalarının distribütörlüğünü uzun yıllardan beri başarıyla yürütmekte.

Kutupayısı’nın Felsefesi

Kutupayısı’nın bugün sahip olduğu anlayış, kuruluş yıllarındakinden çok da farklı değil. Amatör ruhu ve tutkuyu saf dışı bırakmadan en profesyonel yöntemleri kullanmak ve sektörde benzerine rastlanmayan kurumsal anlayışla hizmet verebilmek, önem verdiği değerler arasında. Her gün amacına bir adım daha yaklaşan Kutupayısı, her aşamada daha iyisini yakalamak adına teknolojik alt yapısını güncel tutmaya çalışmakta.
Aynı zamanda aktif biçimde bisiklet, dalış gibi doğa sporlarını yapmaya özen gösteren bir kadroya sahip olan Kutupayısı, müşterinin dilinden konuştuğu için müşteriyi anlamakta ve uygun malzemeyi tedarik edebilmesine olanak sağlamakta.

Kutupayısı Sponsor Olmayı Nasıl Kabul Etti?

Kutupayısı sponsorluk başvurusunu yaparken bir sunum hazırladım. Hazırladığım sunumda Kutupayısı’na projemden ve bu şekilde karşılıklı bir iş birliği kurmanın onlara ve bana olan faydasından bahsettim. Sonucunda projeme güvendiler ve sponsorluk vermeyi kabul ettiler. Malzemelerimi de birkaç gün önce teslim aldım. Birbirinden kaliteli ve renkli malzemeleri kullanmak için can attığımı söylesem herhalde abartmış olmam.

Kullandığım ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgilere anasayfadaki ‘Ekipmanlarım‘ sekmesinden göz atabilirsiniz. Malzemeleri kullandıkça da yeni bilgilere ve deneyimlere bu ‘Ekipmanlarım’ sekmesinde yer veriyor olacağım. Umuyorum ki bundan sonra da gerek fotoğraflı, gerekse videolu tanıtımlar yapmaya çalışarak insanların ekipman almadan önce daha fazla fikir sahibi olmalarını sağlayacağım.

Yolculuklarınız için sponsorluk bulmanızı kolaylaştıracak öneriler için tıklayın.


Güncel paylaşımlardan, seyahatlerden ve etkinliklerden anında haberdar olmak için beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın! https://instagram.com/melkeontheroad

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar