Sponsorlar

Türkiye’den başlayıp Malezya’ya kadar uzanan ve 11 ay süren ilk uzun bisiklet turumda bana sponsor olmayı kabul ederek destek veren markaları aşağıda görebilirsiniz. Bu yolculuklarımda bana destek olan markalara ve seyahat sponsorları na çok teşekkür ederim.

MALZEME SPONSORLARI

KUTUPAYISI OUTDOOR


Seyahat sponsorları

Kutupayısı Türkiye’nin en iyi outdoor mağazalarından ve oldukça geniş bir marka ağına sahip distribütörlerinden biri. Asolo, Lowe Alpine, Buff, Aladdin, Stanley, Loap, Mightly Mug, Puhu, Marmot, Masters ve Rab gibi sektörde son derece başarılı dünya markalarının distribütörlüğünü yapan Kutupayısı, yolculuklarım boyunca bana malzeme desteği sağlıyor.

Bu uzun yolculukta ince eleyip sık dokuyarak turum için özenle seçtiğim ve tur boyunca kullandığım ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgilere ‘Ekipmanlarım‘ sekmesinden göz atabilirsiniz. Malzemeleri kullandıkça yeni bilgilere ve deneyimlere bu ‘Ekipmanlarım‘ sekmesinde yer veriyor olacağım.

 

SEYAHAT SPONSORLARI

TURNA TRAVEL

seyahat sponsorları

Turna Travel, ilk olarak Pakistan vizesi alamadığım için neredeyse yarı yolda kaldığım bir anda yardımıma koştu. İran’dan Hindistan’a yapmam gereken uçak yolculuğuna uygun fiyatlarla uçak bileti temin ederek yardımcı oldular. İlerleyen zamanlarda da yolculuklarım sırasında uygun fiyatlara uçak bileti konusunda destek verdi.

Yolculuklarınız için sponsorluk bulmanızı kolaylaştıracak önerileri okumak için tıklayın.