Merhaba! Ben Melike Dede seyahat blogu içeriklerinin yazarıyım. Evet, bu blogda gördüğünüz tüm yazıları yazan kişi benim. Gerçi siteye son zamanlarda misafir yazarlar tarafından yazılan yazılar da eklendi ama onlar dışındaki yazıların tamamını ben yazıyorum.


Ben Kimim?

Eğer kim olduğumu merak ediyorsanız, hakkımda detaylı bilgi edinmek için “Ben Kimim?” sayfasına göz atabilirsiniz. Orada kendimle ilgili pek çok şeyi daha önce anlatmıştım. Benim hakkımda bilgi edinmek isterseniz bakmanızı önerdiğim ilk yer orası.


Reklam & İşbirliği

Markanızla veya hizmetinizle ilgili sponsorlu yazı talepleriniz, sosyal medya tanıtımlarınız ve diğer işbirlikleri için “Reklam & İşbirliği” sayfasına göz atabilirsiniz.


Siz De Freelance Çalışmak Mı İstiyorsunuz?

Benim yaptığım gibi gittiğiniz her yerde çalışabileceğiniz bir iş bulmak veya mevcut işinizi freelance çalışmaya uygun hale getirmek istiyorsanız sizin için böyle bir bölüm hazırladım: Freelance Çalışmak


Blog Yazıp Para Kazanmak İsteyenler Buraya

Blog yazmak ve blog yazarak para kazanmak istiyorsanız bilmeniz gereken her şeyi burada anlatıyorum: Blogger Olmak


Instagram Hesabımı Nasıl Büyüttüm?

Instagram hesabımı nasıl büyüttüğümü merak ediyorsanız ve önerilerimi öğrenmek isterseniz hazırladığım kapsamlı yazıyı buradan okuyabilirsiniz: Instagram Hesabını Büyütmek