Merhaba! Ben Melike Dede seyahat blogu içeriklerinin yazarıyım. Evet, bu blogda gördüğünüz tüm yazıları yazan kişi benim. Gerçi siteye son zamanlarda misafir yazarlar tarafından yazılan yazılar da eklendi ama onlar dışındaki yazıların tamamını ben yazıyorum.


Ben Kimim?

Eğer kim olduğumu merak ediyorsanız, hakkımda detaylı bilgi edinmek için “Ben Kimim?” sayfasına göz atabilirsiniz. Orada kendimle ilgili pek çok şeyi daha önce anlatmıştım. Benim hakkımda bilgi edinmek isterseniz bakmanızı önerdiğim ilk yer orası.


Hayatımı Değiştirmeye Nasıl Karar Verdim?

2016 yılında avukat olarak çalıştığım işimden istifa edip seyahat etmeye başladım. İstifa etmeye ve hayatımı değiştirmeye nasıl karar verdiğimi merak ediyorsanız “Hayatımı Nasıl Değiştirdim?” sayfasından hikayemi okuyabilirsiniz.


Reklam & İşbirliği

Markanızla veya hizmetinizle ilgili sponsorlu yazı talepleriniz, sosyal medya tanıtımlarınız ve diğer işbirlikleri için “Reklam & İşbirliği” sayfasına göz atabilirsiniz.


Siz De Freelance Çalışmak Mı İstiyorsunuz?

Siz de benim yaptığım gibi freelance çalışmak istiyorsanız sizi şöyle alalım.


Blogger Olmak İsteyenler Buraya

Blog açmak istiyorsanız bu konuyla ilgili bildiğim her şeyi burada anlatmıştım.


Instagram Hesabımı Nasıl Büyüttüm?

Instagram hesabımı nasıl büyüttüğümü merak ediyorsanız ve önerilerimi öğrenmek isterseniz hazırladığım kapsamlı yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İlk seyahat etmeye başladığım zamandan beri sıkça sorulan sorulardan oluşturduğum özel bir sayfa var. Gelen sorulara göre bu sayfayı devamlı güncelliyorum. Aklınızda olan sorular varsa buraya tıklayarak şimdiye kadar sorulmuş olan sorulara göz atabilirsiniz.