Pratik Kamp Salıncağı Moonchair İncelemesi

Pratik Kamp Salıncağı Moonchair İncelemesi

Ticket To The Moon markasının pratik kamp salıncağı Moonchair , doğru yeri bulduktan sonra sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede kurup, ayaklarınızı uzatıp rahatça vakit geçirebileceğiniz doğa aktiviteleri için son derece kullanışlı bir salıncak. Kampların, tırmanışların, yürüyüş ve günübirlik geziler gibi doğa aktivitelerinin yanı sıra evinizin bahçesinde de severek kullanacağınıza şüphe yok.

Pratik Kamp Salıncağı : Moonchair!

Moonchair teknik özellikler

Ağırlık: 1700 gr

Maksimum ağırlık kapasitesi: 120 kg

İpler: Nautical ipler (Gemici halatı olarak çevirebiliriz sanırım)

Borular: Alüminyum

Bağlantılar: Paslanmaz çelik bağlantılar

Taşıma çantası: 100 cm 15 cm (Kamp sandalyesi benzeri bir taşıma çantası ile taşınıyor)

Garanti: 10 yıl

Moonchair kumaşı

Salıncağın kumaşı paraşüt kumaşı olması nedeniyle son derece dayanıklı. Aynı zamanda esnek ve nefes alabilir. Kumaşın OEKO-TEX standardına uygun olarak üretilmiş alerjik olmayan bir kumaş olması da hassas ciltliler için kullanışlı olmasını sağlıyor.

Moonchair nasıl kurulur?

Moonchair bütün boruları yanyana gelebildiği için bir kamp sandalyesi formundaki pakedinin içinde geliyor. Kurulumu ise oldukça basit. Moonchair ile üzerinde belli aralıklarla düğümler olan bir ip geliyor. Bu ipi ağaç dalı gibi  yeterli yükseklikteki güvenli sabit bir noktadan geçirdikten sonra geriye tek bir adım kalıyor. Moonchair’in karabinasını uygun yükseklikteki bir boşluğa geçirerek hızlıca kurabilirsiniz. Sadece 1 dakika süren bu kurulum işleminden sonra ayaklarınızı uzatıp kitabınızı okuyabilir, rahat salıncağınızda uyuyabilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim?

Moon Chair almak için Ticket To The Moon’un sitesinden bu linke tıklayarak seçim sayfasına ulaşabilirsiniz. Moon Chair’inizi seçtikten sonra yönlendirilen sayfadan ödeme yönteminizi seçerek adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Dünyanın her yerine kargo gönderiliyor. Tüm Ticket To The Moon ürünlerinde geçerli indirim için MELKE kodunu girmeyi unutmayın.


Güncel paylaşımlardan, seyahatlerden ve etkinliklerden anında haberdar olmak için beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın! https://instagram.com/melkeontheroad

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

2 Yorum

Yeni Yazılar