High Peak Oregon Şişme Mat İncelemesi

High Peak Oregon Şişme Mat İncelemesi

Kamp yaparken konaklamanızı uygun bütçeli ve konforlu bir mat ile bütünleştirmek isterseniz Highpeak Oregon şişme mat tercihleriniz arasında ilk sıralarda yer alabilir. Bütçe itibariyle cebinizi çok fazla yormayan bu şişme mat, teknik özellikleri ile de başarılı bir seçenek olduğunu kanıtlayan iyi bir alternatiftir. Gelin bu ürünün size sunduğu teknik özelliklere daha yakından bir göz atalım.

High Peak Oregon Şişme Mat Teknik Özellikleri

 • Yüksek hacimli köpük 19 kg/m3
 • 1 Plastik valf
 • Sıkıştırma kayışları
 • 210T Yırtılmaz polyester taşıma çantası
 • Üst Malzeme: 210 T Polyester Rip Stop, PVC laminated 0,25 mm
 • Alt Malzeme: 150D Polyester Oxford anti slip
 • Boyut: 180 x 50 x 5 cm
 • Ağırlık 1500 gr
 • Paket Boyutu: 50×15 cm

Şişme mattan en büyük beklenti genelde uyku anında ısı yalıtımı yaparak konforun artırılmasını sağlaması ve aynı zamanda yumuşak yapısıyla sanki evde yatıyormuşçasına deliksiz bir uyku sunmasıdır. Bu nedenle yalıtım ve yumuşaklığın zirvede olması arzu edilen en büyük durumdur. Highpeak Oregon şişme mat bu noktada sert olmayan hava koşullarında beklentilerinizi karşılayabilecek bir ürün.

Kendiliğinden şişebilen bir mekanizmayla çalışması da ürünün bir diğer avantajı olarak öne çıkar. Özellikle yorgun olduğunuz zamanlarda pratik bir şekilde şişirerek kullanabilirsiniz.

Highpeak Oregon Şişme Mat

Kullanım kolaylığının yanı sıra boyutları ve ağırlığı da ürünün tercih edilmesi noktasında önemli bir etken. Şişirilmiş hali 180 x 50 x 5 cm olan ve çok uzun boylu olmayan yetişkin bir insanın gayet rahat bir şekilde yerleşebildiği matın söndürülmüş hali ise 53 x 16 ebatlarındadır. Ağırlık değerlerine bakıldığında ise 1430 gram ağırlıkla çok da hafif olduğunu söyleyemeyiz.

Konforlu bir Şişme Mat Tercih Edin

Highpeak Oregon Şişme Mat

150D Kaydırmaz Polyester Oxford malzemeden üretilen ve dış yüzeyi oldukça kaliteli olan ürünün çevirmeli vana ile söndürülebilir. Şişirme ve söndürme konusunda muadillerine göre çok daha ayrıcalıklıdır. Eğer ortalama fiyatlarda konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz bir şişme kamp matı arıyorsanız, Highpeak Oregon şişme mat tercih edebilirsiniz.

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

1 Yorum

 • Kadir
  24 Mayıs 2021, 11:22

  İnme sıkıntısı yoksa tam bir fiyat performans ürünü olarak gözüküyor. Sadece ağırlığı tek kişilik kamplarda biraz fazla gelebilir.

  CEVAPLA

Yeni Yazılar