Karavan için perde yapımı | 40 TL’ye perde yaptık!

Karavan için perde yapımı | 40 TL’ye perde yaptık!

Bu hafta karavanla seyahate çıkmadan önce en önemli olan şeylerden birini daha hallettik ve karavan için perde yaptık! Sadece 40 TL bütçeyle ve kısa sürede yaptığımız bu perdeler için son derece basit ve kolayca bulabileceğiniz malzemeler kullandık.

Aslında bu karavan perdelerini, istediğimiz raylı perdeleri yaptırana kadar geçici olarak kullanmak için yapmıştık ama ben sade oldukları için bu perdeleri de çok sevdim.

karavan için perde

Biz geçici olacakları için eski çarşafları değerlendirdik. Daha kaliteli bir kumaş kullanılırsa kalıcı perde olarak da düşünülebilir bence. Eğer kısıtlı bütçeniz varsa, perdeler için çok fazla para harcamak istemiyorsanız, basit bir perde de işinizi görecekse bence son derece etkili bir çözüm.

Karavan için perde yapmadan önce Selçuk’la bir iddiaya girmiştik. İddiayı kimin kazandığını ve perdelerimizi nasıl yaptığımızı merak ederseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. (Eğer beni desteklemek isterseniz Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen. Videoları beğenmeniz ve yorum bırakmanız da işime yarayabilecek bir diğer şey. Şimdiden teşekkür ederim.)

Karavan için perde yapımı videosu

Perde yapımında kullandığımız cırtlara buradan bakabilirsiniz. İstediğiniz uzunlukta ve kullanılacak yere göre farklı genişliklerde cırtlar mevcut.

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar