Portatif Kamp Duşu | Kamp İçin Portatif Duş Önerileri

Portatif Kamp Duşu | Kamp İçin Portatif Duş Önerileri

Ücretli kamp alanlarında biraz da mecburiyetten kullanmak zorunda kaldığımız, genellikle hijyenden oldukça uzak duş ve tuvaletleri bir kenara bırakırsak, kamp serüvenlerinin belki de en büyük sorunlarından biri duş macerasıdır. Özellikle hem uzun saçlarından hem de çadır keyfinden vazgeçemeyenler için, kampın yaklaşık ikinci gününden sonra duş, önemli bir sorun olmaya başlar. İşte tam da bu noktada, pratikliği ile sizleri büyüleyecek ve kamp hayatınıza yarı lüks bir dokunuş katacak farklı portatif kamp duşu önerileri ile mini bir rehber hazırladım. Her biri için bütçe dostu diyemesem de aralarından birinin bir sonraki kampınızda işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Eğer kamp için portatif duş arıyorsanız bu listedeki ürünlerden ilham alabilirsiniz.

Kamp için portatif duş ürünlerine buradan göz atabilirsiniz. (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir. Eğer alacağınız ürünleri bu linkten alırsanız bloguma da ufak bir katkınız olmuş olur. Lütfen sadece ihtiyacınız olan ürünleri aldığınızdan emin olun.)

Kamp için şarjlı duş başlığı

En yüksek maliyete sahip olan portatif duş ekipmanını en başa alarak gözünüzü korkutmuş olmak istemem. Ancak bu cihazı atlamak da olmazdı. USB ile kolaylıkla şarj edilebilen ve 10 ya da 15 dakikalık duşlarda kullandığınızda tek bir şarjla bir hafta boyunca kamp duşu görevi gören bu cihaz, dakikada 4-5 litre su tazyiki ile size neredeyse evinizin konforunu sunabilecek kamp ekipmanları arasında yer alıyor. Hemen hatırlatayım cihaz sadece şarjlı bir pompa ve duş başlığından oluşuyor. Yani eğer sıcak su olmadan duş alamam diyorsanız kampta duş almak için hala bir kova sıcak suya ihtiyacınız olacak. “Kamp ateşi, mangal ya da tüpte… Ben suyumu ısıtırım yeter ki yıkanalım.”  Diyorsanız bu kamp duşu beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Fiyatı yüksek olsa da özellikle kalabalık bir grubun kullanımı için düşünüldüğünde son derece pratik ve kullanışlı. Yaklaşık 7 saat gibi bir sürede tamamen şarj edebileceğiniz bu kamp duşu, kamp ekipmanlarınızın arasındaki en teknolojik parçalardan biri olabilir.

Pompalı Duş Torbası

Kamplarda güvenle kullanabileceğiniz bir diğer portatif kamp duşu ise 12 litre hacmi ile duş işini sizler için kolaylaştıracak bu özel pompa sistemi. Askıları sayesinde adeta bir çanta gibi yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün, oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiş ve uzun yıllar rahatlıkla işinizi görebilir. Elbette duş öncesi suyunuzu bir şekilde ısıtıp hazneye o şekilde koymanız gerekiyor. İçerisine koyduğunuz suyun derecesini görmenizi sağlayan küçük bir pencerenin de yer aldığı portatif kamp duşu, kullanılmadığında katlanabilen yapısıyla da son derece az yer kaplıyor.

Katlanabilir duş çadırı

Kamp için portatif duş alanı yaratmanız gerekiyorsa bu özel çadırı alın, aldırın. 190 santim boyuyla hem duş, hem giyinme alanı hem de tuvalet alanı olarak kullanabileceğiniz bu portatif otomatik çadır, size doğanın kalbinde mahremiyet sağlayabilir. Fiyat performans açısından bakıldığında, bir ya da birkaç kamp etkinliğinde maliyetini, yarattığı konfor ile karşılayacağını söyleyebilirim ama ne yazık ki eskiden çok daha ucuza alabileceğiniz bu ürün bugün neredeyse bir kamp duşu maliyetinde.

Solar duş torbası

Hem duş suyunuzu güneş enerjisi ile ısıtabileceğiniz hem de basitçe bir ağaca takarak duş başlığı ile keyifle duş alabileceğiniz ekonomik bir kamp duşuna geldi sıra. Bu portatif kamp duşu, özellikle yaz kamplarının olmazsa olmazlarından biri. 20 litrelik hacminin gün içerisinde ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacağını söyleyebilirim. 

Kamp için portatif duş ürünlerine buradan göz atabilirsiniz. (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir. Eğer alacağınız ürünleri bu linkten alırsanız bloguma da ufak bir katkınız olmuş olur. Lütfen sadece ihtiyacınız olan ürünleri aldığınızdan emin olun.)

Umarım bu listedeki portatif kamp duşu önerileri işinize yarar ve bir sonraki kampınız için ihtiyacınız olan kamp duşunu bulmanızı sağlar. Şimdiden keyifli kamplar!

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar