Çocuklar için Mandala Boyama Sayfaları

Çocuklar için Mandala Boyama Sayfaları

Çocuklar için eğlenceli yazdırılabilir boyama sayfaları arıyorsanız doğru yerdesiniz! Çocuklar için yazdırılabilir mandala boyama sayfaları oluşturdum ve bunları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum! Bu yazdırılabilir çocuk mandala boyama sayfaları ile çocuklarınız farklı detayları boyarken kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebilir.

SHOPIER’DEN SATIN ALIN: Çocuklar İçin Yazdırılabilir Boyama Sayfaları

Çocuklar İçin 25 Mandala Boyama Sayfası

Pony mandalaları, ayıcık mandalaları, hayvan mandalaları ve çiçek mandalaları dahil olmak üzere toplam 25 çocuk mandala boyama sayfası.

Bu paketle 25 adet yazdırılabilir mandala boyama sayfası alacaksınız.

Mandala çizimleri yüksek kalitede olduğu için istediğiniz boyutta çıktı alabilirsiniz. Kağıda çıktı aldığınızda çocuklarınız boyama sayfalarını kurşun kalem, keçeli kalem, parmak boyası veya pastel boyayla boyayabilir. Dilerseniz tuval veya ahşap üzerine bastırıp akrilik boyalarla boyama yaptırabilirsiniz.

Bu sette bazı hayvanların gözlük taktığını fark ettiniz mi? Bu boyama sayfalarını aslında gözlük takmaya alışmakta zorlanan 4 yaşındaki yeğenim için hazırlamıştım. Gözlüklü hayvanları görmek ona çok yardımcı oldu. Siz de özel çizim istekleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz, ancak lütfen bazı çizimlerin çocuklar için tetikleyici olabileceğini unutmayın. Bu nedenle özel çizim taleplerinizi iletmeden önce bir pedagogdan görüş almanız gerekebilir.

Anında Teslimat

Bu set dijital mandala boyama sayfalarından oluştuğu için dijital olarak gönderilir. Bu sayede kargo ücreti ve ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu paketi satın aldıktan sonra, belgeniz mail adresinize gönderilir.

SHOPIER’DEN SATIN AL: Çocuklar için Mandala Boyama Sayfaları

Çocuklarınız mandalalarını boyadıktan sonra Instagramda paylaşmak isterseniz @melkedi instagram hesabımı etiketlemeyi unutmayın! 🙂

Çizimlerimi alarak sayfamı desteklediğiniz için teşekkür ederim. Umarım çocuklar bu boyama sayfalarını boyarken keyifli zaman geçirir!

Yetişkinler için Yazdırılabilir Boyama Sayfaları

Yetişkinler için mandala boyama sayfaları için ayrıca bakın: Yetişkin Mandala Boyama Sayfaları

Özel Siparişler için İletişime Geçin

Lütfen tüm sanat eserlerinin telif hakkıyla korunduğunu ve iznim olmadan yeniden satılamayacağını, çoğaltılamayacağını veya ticari olarak kullanılamayacağını unutmayın. Özel mandala tasarımları yaptırmak istiyorsanız, ticari kullanım için mandala tasarımlarına ihtiyacınız varsa kişiye özel siparişleriniz için benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar