Yetişkinler için Yazdırılabilir Mandala Boyama Sayfaları

Yetişkinler için Yazdırılabilir Mandala Boyama Sayfaları

Gereksiz detaylı, boyaması zor mandala tasarımlarından sıkıldıysanız ve yetişkinler için mandala boyama sayfaları arıyorsanız, hoşgeldiniz. Uzun zamandır yaptığım mandala çizimlerinden mandala boyama sayfaları oluşturdum ve bunları sizinle paylaşmaya başladım.

Bu orijinal yazdırılabilir mandala boyama sayfaları ile kendinize kaliteli zaman ayırabilir, gereksiz düşüncelerden kurtulabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Mandala sanatıyla ilk defa Hindistan’da yaptığım 5 aylık bisiklet turunda tanıştım. Hindu tapınaklarının bahçelerindeki mandala çizimlerinden büyülendiğim günü hala hatırlıyorum. Böylesine muhteşem bir sanata tanık olabilmek harika bir deneyimdi. Birkaç yıl sonra mandala yapmaya başlamaya karar verdim ve bir atölyeye katıldım.

Mandala çizmeye başladığım günün benim için bir dönüm noktası olduğunu söyleyebilirim. O zamandan beri mandalalar çiziyorum ve son zamanlarda çizimlerimi başkalarıyla da paylaşmaya karar verdim çünkü mandalaların ne kadar rahatlatıcı olduğunu biliyorum.

Mandala boyama sayfalarını Shopier’den satın al: Yetişkin Mandala Boyama Sayfaları

50 Yetişkin Mandala Boyama Sayfası

Bu mandala setinde çiçek mandalaları, yuvarlak mandalalar ve lotus mandalaları da dahil olmak üzere toplam 50 mandala boyama sayfası bulunuyor. Ayrıca 30’dan fazla desen içeren ücretsiz mandala desen alıştırma kağıtlarını da hediye olacak alacaksınız.

Mandala çizimleri yüksek kalitede olduğu için istediğiniz boyutta çıktı alabilirsiniz. Kağıda çıktı alıp kurşun kalem veya marker kalemlerle boyayabilirsiniz. Dilerseniz tuval veya ahşap üzerine bastırıp akrilik boyalarla boyayabilirsiniz.

Bu setle birlikte ne alacaksınız?

  • Yetişkinler için mandala boyama sayfaları (50 adet)
  • Detaylı mandala tasarımları
  • Orta zorlukta mandala tasarımları
  • Kolay mandala tasarımları
  • Ayrıntıları kendiniz yapabileceğiniz detaysız mandala tasarımları
  • Desen çalışma sayfaları

Anında Teslimat

Bu set dijital mandala boyama sayfalarından oluştuğu için dijital olarak gönderilir. Bu sayede kargo ücreti ve ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu paketi satın aldıktan sonra, belgeniz mail adresinize gönderilir.

SHOPIER’DEN SATIN AL: Yetişkinler için Mandala Boyama Sayfaları

Rahatlamanız, meditasyon yapmanız, bir soruna çözüm bulmanız veya gereksiz düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğinde rahatlamak için mandala boyayabilirsiniz. Mandalalarınızı boyadıktan sonra Instagramda paylaşmak isterseniz @melkedi instagram hesabımı etiketlemeyi unutmayın! 🙂

Çizimlerimi alarak sayfamı desteklediğiniz için teşekkür ederim. Umarım boyama sayfalarınızı beğenirsiniz!

Çocuklar için Yazdırılabilir Boyama Sayfaları

Çocuklar için mandala boyama sayfaları için ayrıca bakın: Çocuklar için Mandala Boyama Sayfaları

Özel Siparişler için İletişime Geçin

Lütfen tüm sanat eserlerinin telif hakkıyla korunduğunu ve iznim olmadan yeniden satılamayacağını, çoğaltılamayacağını veya ticari olarak kullanılamayacağını unutmayın. Özel mandala tasarımları yaptırmak istiyorsanız, ticari kullanım için mandala tasarımlarına ihtiyacınız varsa kişiye özel siparişleriniz için benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar