Çok Havalı Tatlı Pasaport Kılıfları

Çok Havalı Tatlı Pasaport Kılıfları

Yurtdışına seyahat ederken dünyanın en önemli şeyi pasaporttur. Her şeye bir şey olsun ama canınıza ve pasaportunuza bir zarar gelmesin istersiniz. İşte yanınızdan asla ayırmadığınız pasaportunuzu hem kaybolmasını önleyecek, hem göze daha tatlı gelmesini sağlayacak, hem de yanında başka şeyler taşımanızı da kolaylaştıracak kılıflara koymaya ne dersiniz? Sizin için birbirinden tatlı pasaport kılıfları önerilerim var. Cüzdan gibi de kullanabileceğiniz bu kılıflar çok işinize yarayacak.

Baskılı Pasaport Kılıfları

Üzerinde genelde uçak baskısı, ülke yazıları olan bu tatlı pasaport kılıfları basit şeyleri sevenler için ideal bir seçenek. Parlak yapılarıyla ve renkleriyle “BEN BURADAYIM” diyen pasaport kılıfınız aynı zamanda pasaportunuzun hep gözünüzün önünde olmasını sağlayacak.

İstanbul Baskılı Pasaport Kılıfları

Başka şehirleri keşfederken İstanbul da bana eşlik etsin derseniz, hem uygun bütçeli hem de İstanbul baskılı pasaport kılıflarını şuraya bırakıyorum. Bu kılıflar biraz daha gösterişten uzak İstanbul aşıkları için güzel seçenekler. Bu kılıflardan edindiğinizde aynı zamanda memleketin reklamını da yapmış olacaksınız, unutmayın.

Yurtdışında yaşayan arkadaşlarınıza hediye etmek için de güzel ürünler olduklarını hatırlatmak isterim.

Sade Pasaport Kılıfları

Sadelikten yana olup, aynı zamanda şıklık da sevenler için tavsiyem her bütçeye uygun bu tatlı pasaport kılıfları arasından birini seçmeleri olur. Soft renklerin süslediği bu kılıflar aynı zamanda daha az para harcamanız için de iyi bir seçenek.

Mat Renkli Pasaport Kılıfları

Ben tek renk severim ama parlaklar bana göre değil diye düşünüyorsanız dikkat çekici ve tatlı renklere sahip mat pasaport kılıfları size göre diyebiliriz. Sade ve dikkat çekiciliğin bir arada olduğu bu kılıflar size tatlı bir hava katacak.

Çiçekli Pasaport Kılıfı 

Çiçek böcek sevenlerin içini açacak baskılı kılıflar da var. Kullandığımız eşyaların ruhumuzu yansıttığı kabul edilirse, renkli ve çiçek desenli bir pasaport  kılıfı neşeli ve sevecen kişiliğinizle uyum sağlayabilir. Bu pasaport kılıfının yanına güler yüzünüzü de eklerseniz belki gezerken hayatın hediyelerine denk düşersiniz.

Güvenliğine Düşkün Olanlar İçin Pasaport Kılıfı

Eğer güvenlik sizin için her şeyden daha önemliyse boynunuza asarak kullanabileceğiniz pasaport kılıflarını tercih edebilirsiniz. Açıkçası ben bu pasaport kılıflarını turistik seyahatler için çok daha kullanışlı buluyorum çünkü böylece hem paranız hem de değerli belgelerinizi vücudunuza yakın olacak şekilde taşıyabiliyorsunuz.

Bu ve benzeri para ve belge saklamanıza yardımcı olacak ürünler ve para saklama yöntemleri için buraya da göz atabilirsiniz.

Marvel Baskılı Pasaport Kılıfları

Eğer Marvel ürünlerini kullanmayı seviyorsanız ya da koleksiyonunuz varsa bu baskılı pasaport kılıflarından edinmeyi düşünebilirsiniz.

Harry Potter Pasaport Kılıfları

İçinde çocukluğundan bir parça saklamış ve fantastik dünyaların rüyasında kaybolmaktan hoşlanan Harry Potter hayranları için bu kılıflar harika yol arkadaşları olabilirler.

Farklı tarzlara uygun, ruhumuzu dışarı yansıtan Pasaport Kılıflarını sizin için bir araya getirdim. Listede yer alan tüm pasaport kılıflarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yolculuklarınız eğlenceli geçsin!

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar