Her Bütçeye Uygun Kamp Sandalyeleri

Her Bütçeye Uygun Kamp Sandalyeleri

Kampa gittiğinizde eğer piknik alanlarını ya da kendi sandalye ve masaları olan kamp alanlarını tercih etmiyorsanız konforlu bir kamp için kamp sandalyesine ihtiyaç duyacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer bir kamp sandalyesi edinirseniz toplu kamp aktivitelerinde ateş başında ya da arkadaşlarınızın çadırlarının çevresinde rahatça vakit geçirebilirsiniz. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için her bütçeye uygun kamp sandalyeleri yazısı hazırladım ve bu ürünlerin tamamını bir arada bulabileceğiniz listeler oluşturdum.

Uygun Kamp Sandalyeleri

Katlanır Tabure

Taşıması kolay ve küçük olan portatif tabureler sırtını yaslama konusunda katı olmayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Az yer kaplamasıyla avantajlı olan bu ürün uzun süre oturmanızın gerekebileceği kamplar için çok da iyi bir seçim sayılmaz.

Kolsuz Sandalye 

Uygun Kamp Sandalyeleri

Kolsuz sandalyeler bütçe olarak daha uygun olmalarından ve geniş oturulabilecek alan kalmasından tercih edilen sandalyelerden. Sınırlı bütçeniz varsa bu sandalyelerden alabilirsiniz. Bu sandalyeler katlandıklarında ince uzun bir hale gelerek omzunuzda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir hacim kazanır.

Katlanır Sandalye 

Bütçe olarak uygun olan bu sandalyeler uzun zamanlı kamplar ve aile kampları için sıklıkla tercih edilen sandalyeler arasında. Ancak bu sandalyeler katlandıklarında yeterince küçülmezler ve taşımak için bir araca ihtiyaç vardır.

Katlanır Balıkçı Sandalyesi

Uygun Kamp Sandalyeleri

Rejisör sandalyesi ve balıkçı sandalyesi olarak bilinen bu sandalyeler en çok tercih edilen uygun kamp sandalyeleri olarak göze çarpar. Portatif olan bu sandalye taşıma kolaylığına ve bel desteği ile oturma rahatlığına sahiptir. Bu sandalyenin fiyatı malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Sizinle paylaştığım listede farklı bütçelere uygun sandalyeleri bulabilirsiniz.

Tabure Sandalye

Uygun Kamp Sandalyeleri

Tabure kadar yer kaplayan ve sırt yaslamanın da mümkün olduğu bu sandalyenin küçük eşyalarınız için bir çantası da var. Oturma alanı küçük olduğu için çok konforlu sayılmasa da özellikle küçük saklama alanı olanlar için tercih edilebilir bir sandalye olduğunu söyleyebiliriz.

Küçülen Sandalye

Uygun Kamp Sandalyeleri

Diğer sandalye çeşitlerine göre daha kullanışlı olan bu sandalyenin özellikle küçük bir çantanın içine girebilmesi sayesinde en kolay taşınabilen model olduğu söylenebilir. Bu sandalye aynı zamanda oturma kolaylığı ve rahat oturma açısından da tercih ediliyor. Tek dezavantaj her seferinde kurmak ve kullanım sonrasında sökme gerekliliği.

Katlanır Sandalye 

Uygun Kamp Sandalyeleri

Katlanır sandalye çeşitlerinden olan bu sandalye oturma alanın biraz daha geniş olması, sağlam ve renkli ayakları ile kampçıların en çok tercih ettiği modellerden bir diğeri

Cepli Katlanır Sandalye

Katlanır portatif sandalyenin bel destekli olan bu modelinin kenarında küçük bir çep bölgesi bulunuyor. Farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bu sandalyenin konfor puanı da oldukça yüksek.

 Lüks Sandalye 

Oldukça lüks kabul edilen bu sandalye keyfine düşkün geniş bagajlı araba sahipleri için çok ideal. Kullanması son derece rahat ve boyun destekli. Özellikle uzun konaklamalı kampların yıldızı olduğunu söyleyebiliriz. Bütçe olarak diğerlerine nazaran yüksek olan bu sandalye, rahatına düşkün olanların tercihi.

Çocuklar İçin Kamp Sandalyeleri

Çocuklu ailelerin yanlarına alabileceği sevimli çocuk kamp aandalyelerini de unutmamak lazım. Çocukların boyuna ve ağırlığına göre tasarlanmış bu sandalyeler hayvanların resimleriyle çocuklarınıza doğanın içinde keyifle vakit geçirmesini sağlayacak. 

Sizin için en uygun kamp sandalyelerini listedim. Listeden bütçenize uygun kamp sandalyelerini seçebilirsiniz. Eğer alacağınız ürünleri bu linkten alırsanız bana da ufak bir katkınız olmuş olur. Lütfen sadece ihtiyacınız olan ürünleri aldığınızdan emin olun.

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar