Marmot Nanowave 25 Uyku Tulumu İncelemesi

Marmot Nanowave 25 Uyku Tulumu İncelemesi

Sıcak yaz günleri ufak ufak kendini hissettirmeye başlamışken ben de uzun zamandır kullandığım Marmot Nanowave 25 uyku tulumu incelemesi yazısı hazırlamak ve sizinle paylaşmak istedim. Havanın nispeten sıcak olduğu mevsim geçişleri ve yaz ayları için konforu oldukça üst seviyelerde bir seçenek olan bu uyku tulumunu ben yaklaşık dört senedir severek kullanıyorum. Eğer kampta konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz kaliteli bir tulum arayışındaysanız, umarım bu yazı karar vermenizi kolaylaştırır.

Marmot Nanowave 25 Genel Özellikleri

Marmot Nanowave 25 Uyku Tulumu

Uyku tulumundan beklenen bütün özellikleri kullanıcıyla buluşturan ve yalıtımı en yüksek seviyelerde sunan bu ürünün EN standartlarına uygun olduğunu ifade ederek başlayabiliriz. Tulumun sunduğu sıcaklık değerleri şöyle;

Konfor: 3,4°C Limit: -1,9°C Extrem: -18,1°C.

Bu değerler pek çok uyku tulumuna göre oldukça avantajlı olurken üründe kullanılan Spirafil yalıtım malzemesi sayesinde soğuk havalara karşı tam koruma sunuyor. Polyester malzemeden üretilmiş olduğu için son derece hafif ama bir o kadar da kullanışlı olan bu uyku tulumuyla mevsim geçişlerinde ve yaz aylarında oldukça konforlu bir şekilde kamp yapabilirsiniz.

Hafif ve Konforlu Bir Uyku Tulumu

Marmot Nanowave 25 uyku tulumu incelemesinin ön plana çıkan noktalarından bir tanesi de tulumun 1120 gram ağırlığında olması. Hem taşıması hem de kullanması oldukça kolay.

Kolay katlanabilen, oldukça hafif ve kullanışlı olan bu uyku tulumunu satın aldıktan sonra pişman olma ihtimalinizin oldukça düşük olduğunu söyleyebilirim.

Marmot Nanowave 25 Teknik Özellikler

  • Ana malzemeler: 50d% 100 Polyester 2.1 oz / yd
  • Astar: 50d 100% Polyester 1.3 oz/yd
  • SpiraFil yüksek dolgulu yalıtım
  • Ağırlık: 1120 gr
  • Konfor: 3,4°C, Limit: -1,9°C, Extrem : -18,1°C
  • Çift yönlü fermuar
  • İki adet asma halkası
  • Battaniye yapısı

Not: Bu yazıyı yayınladığım Şubat 2021’de bu uyku tulumunu piyasada kolay kolay bulamayabilirsiniz. Marmot gümrük işlemleri ile ilgili teknik bir sorun nedeniyle şu an Türkiye’ye ürün gönderemiyor ama kısa bir süre sonra gönderim yapmaya başlayacakları haberini aldım. Ürünün distribütörü olan Kutupayısı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar