Umarım blogda geçirdiğiniz zamandan ve okuduğunuz yazılardan keyif almışsınızdır! Yazmış olduğum yazılar veya yapmış olduğum seyahatler hakkındaki sorularınızı her yazının sonunda bulunan yorum kısmından da iletebileceğinizi hatırlatmak isterim. (Hatta böylesi daha kolay olur, inanın bana.) Bunun dışındaki tüm sorularınız için Melke On The Road iletişim bilgileri aşağıda yer alıyor.


İş birliği ve reklam teklifleri ve ürün inceleme talepleri için melkeontheroad@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.


Tüm sorularınız veya iletmek istediğiniz diğer şeyler için aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

Melke On The Road İletişim Formu

Bana ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarım*

Instagram: https://www.instagram.com/melkeontheroad
Facebook: https://www.facebook.com/melkeontheroad
Twitter: https://twitter.com/melkeontheroad
Youtube: Melke On The Road

*Yakın zamanda sosyal medyada epey zaman geçirdiğimi fark ettim. Bu durum günlük işlerimin aksamasına neden oluyordu. Üstüne bir de sırt ve boyun ağrıları eklenince telefonumu elimden bırakmanın zamanının geldiğini anladım. Her gün neredeyse üç dört saatimi aldığı için artık mesaj okumuyorum. Sosyal medya hesaplarıma sadece bir şey paylaşacağım zaman giriş yapıyorum. Bu şu anlama geliyor; eğer telefonumun elimde olduğu bir ana denk gelmezse, mesajlarınızı görmeyebilirim. Kısacası burada gördüğünüz iletişim formu ve mail adresi bizi bir arada tutan en kolay iletişim araçları. Anlayışınız için teşekkür ediyor, boyunlara dikkat diyorum!