Reklam&İşbirliği

Sayfamda sergilemekten keyif alacağım, severek kullanabileceğim ve kişisel değerlerime uygun olan konularda reklam ve işbirliği tekliflerini değerlendiriyorum.* Aşağıda listelenen tanıtım çalışmaları için işbirliği yapabilirim. Listede yer almayan bir konuda işbirliği yapmak istemeniz halinde bunu da ayrıca değerlendirebilirim.

Tüm reklam ve işbirliği talepleriniz için melkeontheroad@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ve İşbirliği alanları

Kendi siteniz için web içerikleri- Siteniz için temanıza uygun web içerikleri üretecek, yazılar yazacak birini arıyorsanız o kişi ben olabilirim ve web siteniz için SEO uyumlu özgün içerikler oluşturabilirim.

Banner Reklamları – Web sitemin ana sayfasındaki ve diğer uygun yerlerdeki reklam alanlarına markanız veya ürününüz için reklam verebilirsiniz.

Backlink çalışması – Web siteniz, markanız, hizmetiniz veya ürününüz için uygun içeriklerde back link yerleştirmesi yapabilirim.

Ürün değerlendirme yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimleyip hakkında kullanıcıları bilgilendirici bir yazı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemde ve sosyal medya hesaplarımda paylaşabilirim.

Sosyal medya tanıtımları –Bu şekilde tanıtılmaya uygun olan tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımdan da yapabilirim.

Tanıtım yazısı – Sayfanızı, ürününüzü veya markanızı tanıtan bir yazı hazırlayabilir veya sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını sayfamda yayınlayabilirim. İçeriğin uygun olması halinde yazıyı sosyal medya hesaplarımda paylaşabilirim.

Diğer sponsorluklar – Web işbirlikleri haricinde etkinliklerimde, kamplarımda, karavan yapımında veya diğer seyahatlerimde çeşitli sponsorluk ilişkileri ve işbirlikleri kurabiliriz. Bu şekilde bir çalışma yapılması halinde bahsetme ve paylaşım şekilleri karşılıklı değerlendirilir.

*Hayvanlardan elde edilen veya hayvansal ürünler içeren, doğaya ve insana zararlı içerikler barındıran, edinilmesinde çevreye zarar veren, kullanışlı olmayan ürün veya hizmetlerin reklam ve tanıtımlarını gerçekleştirmiyorum.

Tüm reklam ve işbirliği talepleriniz için melkeontheroad@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

error: içerik korunuyor
%d blogcu bunu beğendi: