Merhaba, bloguma hoş geldiniz! Ben Melike, yeni şeyler keşfetmek için sürekli arayış içinde olan tutkulu bir blog yazarıyım. Sizi burada görmek harika! Bu sayfada, blogum ve birlikte yapabileceğimiz potansiyel işbirlikleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz. Benimle ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sizi “Hakkımda” bölümünü ziyaret etmeye davet ediyorum.

Kişisel değerlerime uyum sağlayan reklam ve blog işbirliği tekliflerine her zaman açığım ve farklı markalarla bilrikte çalışma fırsatını iple çekiyorum. Hem ticari bir marka olarak bloguma reklam verebilirsiniz hem de bir blog yazarı olarak misafir linki alabilirsiniz. Aşağıda her ikisi için de kapsamlı bilgilere ulaşacaksınız.


MelkeOnTheRoad Hakkında

Melke On The Road sosyal medya hesapları, Haziran 2023 itibarıyla Twitter’da 1.5k, Instagram’da 36k ve Facebook’ta 1.7k sosyal medya takipçisine sahiptir. Ayrıca, blog aylık olarak sosyal medyada 25 binden fazla sayfa görüntülemesi almaktadır.

Çeşitli projelerde işbirliği yapabileceğimiz bazı yöntemleri aşağıda paylaştım. Eğer listede yer almayan bir işbirliği teklifiniz varsa, koşulları konuşmayı çok isterim.


Tüm reklam ve işbirliği talepleriniz için melkeontheroad@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Hangi Alanlarda Çalışabiliriz?


Banner Reklamları: Markanızın ve ürünlerinizin reklam bannerlarını ana sayfamda ve ilgili diğer bölgelerde uygun reklam alanlarında sergileyebilirim.

Backlink Yerleştirme: Web sitenizin, markanızın, hizmetinizin veya ürününüzün uygun içerikler içine backlinklerini yerleştirebilirim. Bu, mevcut makalelerde veya yeni oluşturulan içeriklerde yapılabilir.

Ürün İncelemeleri: Ürününüzü veya hizmetinizi bizzat deneyimleyebilir ve kullanıcılar için detaylı inceleme yazıları oluşturabilirim. Bu incelemeyi web sitemde ve sosyal medya hesaplarımda paylaşabilirim.

Instagram: Instagramda sayfanızı, ürününüzü veya hizmetinizi sergileyebilirim. Bu, etkileyici gönderiler, reels veya hikayeler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

YouTube: Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtan bir YouTube videosu oluşturabilirim.

Affiliate çalışmaları: Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için affiliate çalışmalarına katılabilirim.

Diğer Sponsorluklar: Etkinlikler, kamp alanları, karavan maceraları ve diğer seyahat deneyimleri için sponsorluk ilişkileri ve işbirlikleri kurabiliriz.

Bana melkeontheroad@gmail.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.


ÖNEMLİ! Hayvanlardan elde edilen veya hayvansal ürünler içeren, doğaya ve insana zararlı içerikler barındıran, edinilmesinde çevreye zarar veren, etik olmayan, kullanışlı olmayan ürün veya hizmetlerin reklam ve tanıtımlarını gerçekleştirmiyorum.


Reklam ve işbirliği talepleriniz için melkeontheroad@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medya Hesaplarım

Instagram: https://www.instagram.com/melkeontheroad/

Youtube: https://youtube.com/c/melkeontheroad/

Twitter:
https://twitter.com/melkeontheroad


Blog İstatistikleri

(Haziran, 2023)

DA: 22

PA: 32

Aylık Ziyaretçi: 10,000


Misafir Blog Gönderileri

Eğer kişisel bir blog sayfanız varsa ve ücretsiz backlink almak isterseniz, web sitemde yayınlanmak üzere hazırladığınız özgün blog yazılarınızı göndererek yayınlatabilir ve blogunuza backlink alabilirsiniz.

Bu bölümde misafir yazılarında olması gereken özellikleri bulabilirsiniz. Başlamadan önce, yalnızca kişisel bloglardan gelecek olan yazıları kabul ediyorum. Eğer sponsorlu bir yazı yayınlamamı ve ticari işletmenizin sitesine backlink vermemi ya da mevcut yazılardan birine ticari işletmenizin linkini yerleştirmemi istiyorsanız bu durumda bu bir dayanışma değil reklam çalışması olacak ve yukarıda açıkladığım kategoride değerlendirilecektir.

Misafir gönderileri nasıl olmalı?

Misafir yazarlar tarafından yazılacak ülkeler ya da şehirler hakkında rehberleri, seyahat ve kamp tavsiyelerini, vegan yaşam ve doğa dostu yaşam ile ilgili yazıları kabul ediyorum.

Rehberler bir ülke hakkında olabileceği gibi, belli bir şehir hakkında ya da örneğin bir şehirde bulunan vegan restoranlar, parklar hakkında da olabilir. Bunlara ek olarak gittiğiniz ülkelerde başınıza gelen eğlenceli anılar, gittiğiniz yerde öğrendikleriniz ve deneyimleriniz hakkında da yazabilirsiniz.

Yazı konuları daha önce blogumda işlenmemiş konular olmalıdır. O yüzden lütfen yazı göndermek için iletişime geçmeden önce bu konuyla ilgili yazılmış yazım olup olmadığına göz atmayı unutmayın. Ana sayfadaki “Ara” bölümünden kolaylıkla arama yapabilirsiniz.

Misafir gönderilerinin özellikleri

  • Yazılar özgün olmalı. Lütfen sadece sizin tarafınızdan yazılmış; başka hiçbir yerde yayınlanmamış ve yayınlanmayacak yazıları gönderin.
  • İçerikler düzgün bir anlatımla, imla kurallarına uygun olarak hazırlanmalı.
  • Yazı SEO ayarlarına uygun olarak hazırlanmış olmalı.
  • Misafir yazıları 400-800 kelime arasında olmalı ve en az 2 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf içermeli. Bu fotoğraflar ya size ait olmalı ya da telif hakkı istemeyen stok görseller arasından seçilmeli. (Fotoğraflar yalnızca blog gönderisinde ve gerekirse bu blog gönderisinin sosyal medya paylaşımında kullanılır. Başka hiçbir yerde kullanılmaz.)
  • Yazılar sadece kendi blogunuzun reklamını yapar nitelikte olmamalıdır; aynı zamanda bir bilgi vermelidir.
  • Konu üzerinde hemfikir olsak bile blogum için uygun olmadığını düşündüğüm yazıları herhangi bir bildirim yapmaksızın yayınlamaktan vazgeçebilirim.
  • Yazılar gerekli görülürse ileriki bir tarihte siteden kaldırılabilir. Ancak yazı durduğu sürece backlink bağlantınız kesinlikle kaldırılmaz.

Karşılığında ne alacaksınız?

Misafir yazısının içinde blogunuza giden 1 adet do-follow link olacak. (Misafir yazıları “Bu yazı linkiniz‘ tarafından yazıldı.” şeklinde bir ifade ile bitecek ve ‘linkiniz‘ kısmına sitenizin anasayfa bağlantısı do-follow olacak şekilde eklenir.)

Yazı göndermek için

Eğer siz de misafir yazar olmak isterseniz, melkeontheroad@gmail.com adresine yazmak istediğiniz konuyu ve önceden yazılmış örnek 2 yazınızın linkini kendiniz ve web siteniz hakkında bir iki cümlelik özet bilgi ile gönderebilirsiniz.

Blogumla işbirliği yapmak istediğiniz için teşekkür ederim. E-postanızı ve potansiyel işbirliklerini keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyorum! Görüşmek üzere!