Göcek Kamp Alanı İnlice Camping

Göcek Kamp Alanı İnlice Camping

Göcek’te karavan kamp alanı ve çadır kamp alanı arayanlar için en son seyahatimde kalma fırsatı bulduğum İnlice Camping’den bahsetmek istiyorum. Göcek kamp alanı deyince bölgede sınırlı sayıda yer olduğu için hazır böyle güzel bir yer bulmuşken geçmek istemedim.

İnlice Camping Nerede?

Fethiye kamp alanları arasında yer alan İnlice Camping, Göcek’te kamp yapabileceğiniz son derece nezih bir yer. İnlice Halk Plajı’na 5 dakika yürüme mesafesinde yer alan kamp alanına Göcek’ten özel aracınızla 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Kamp alanının konumu navigasyona İnlice Camping-İnlice Kamp yazdığınızda çıkıyor. Aynı zamanda aşağıdaki haritadan görebilirsiniz.

Göcek’te karavanla konaklama yapabileceğiniz bir kamp alanı

Göcek kamp alanları arasında yer alan İnlice Camping’de hem çadırla hem de karavanla konaklayabilirsiniz. Tesis çekme karavan ve motokaravanla konaklamaya uygun. Kamp alanında hem karavanlar hem de çadırlar için elektrik imkanı bulunuyor.

Alandaki ağaçların büyük bir kısmı henüz bodur o yüzden ağaç gölgeleri çok işlevli değil ama büyük şemsiyelerle bu sorunu çözmüşler. Eğer sizin de tenteniz varsa bu konuda hiç sorun yaşamazsınız.

İnlice Camping’de Neler Var?

İnlice Camping’in kamp alanı çok büyük sayılmaz ama yine de oldukça yeterli. Kamp yerleri arasında ağaçlar olduğu için kendinize özel alan yaratmanız mümkün. Dediğim gibi alandaki ağaçların henüz büyümemiş olmasının dezavantajını şemsiyeler ile çözmüşler. Neredeyse her çadırın ve karavanın yanında şemsiye vardı. Ortak alanda buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak, bulaşık yıkama alanı, masa, sandalye gibi temel ihtiyaçlarınızın tamamı bulunuyor.

Alanda bir alaturka bir de alafranga tuvalet bulunuyor ve her ikisi de çok temiz. 2 adet duş var fakat duşlarda bir kapı yok; perdeli bir sistem kurmuşlar. Dolayısıyla bu perdelerin aslında bir kapı işlevi gördüğünü söyleyebilirsiniz.

Kamp alanında sadece bira, soda ve su satılıyor. O yüzden gelmeden önce yiyecek ve içeceklerinizi getirmenizi öneririm. Kamp alanına dışarıdan yemek siparişi vermek isterseniz yakınlardaki bir restorandan sipariş vermeniz için yardımcı oluyorlar.

Kamp alanının bir diğer avantajı da İnlice Halk Plajı’na çok yakın mesafede olması. Yürüyerek 5 dakikaya denize ulaşılabiliyor ve deniz çok güzel.

İnlice Camping’i Tavsiye Ediyor Muyum?

Göcek kamp alanları arasında yer alan İnlice Camping’i 2021 yazında ziyaret ettik. Kendimizi çok güvende hissettiğimiz, konforlu, temiz bir kamp alanıydı. İşletmecileri son derece güler yüzlü insanlar ve her konuda yardımcı oluyorlar. Fiyatlar da oldukça uygun. Kamp alanı biraz küçük olmasına rağmen insan kalabalığı olmuyor, rahatça vakit geçirebiliyorsunuz. Bir kamp alanı için son derece önemli olan tuvaletler ise ne zaman girsem her zaman çok temizdi. Kısacası tüm ihtiyaçlara cevap veren, güzel bir kamp alanı. Tavsiye ederim.

İnlice Camping İletişim Bilgileri

Bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0546 959 72 17 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye genelinde ziyaret ettiğim tüm kamp alanlarını görmek için buraya tıklayın.


Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

1 Yorum

  • Esin
    26 Eylül 2021, 12:03

    Bu kamp alanını bu yaz siz paylaşınca görmüştüm ve sizden birkaç gün sonra çadırımızla gittik. Ne eksik ne fazla tam anlattığınız gibi. Gelişmesi gereken şeyler vardı ama yine de mevcut imkanlarla her şey iyice düşünülmüştü. Oranın denizi de çok güzel kumluk. Biz de memnun kaldık.

    CEVAPLA

Yeni Yazılar