Evinize çok yakışacak hamak ve salıncaklar

Evinize çok yakışacak hamak ve salıncaklar

2020 yılı ömrümüzün en uzun yılı değil miydi sizce de? Hayatımıza girmiş yeni bir kavram olan pandemi ve sokağa çıkma yasakları sebebiyle evlerimize kapandığımız bu süreç  dilediğimizce gezebilmenin, arkadaşlarımızla buluşmanın en önemlisi de açık havada olmanın değerini anladığımız upuzun bir yıl oldu. Evlerimizde geçirdiğimiz zamanın artması ile hepimiz bahçe, balkon ve teras düzenlemeleri için kolları sıvadık. Özellikle açık havada kullanılacak salıncakların yanı sıra bahçe hamakları ile birlikte salon ve yatak odası salıncakları da hayatımıza tam anlamıyla bir giriş yapmış oldu.

      Birbirinden güzel hamaklar ve salıncaklar

Keyif ve konforuna düşkün olanlar, hayatın olağan akışından uzaklaşmak isteyenler için çözüm çok basit; iki ağaç ve yeteri kadar uzun bir  kumaş, hepsi bu.Eğer bir bahçeye sahip değilseniz hamak kurmaktan mahrum kalmayacaksınız tabii. Artık tekerlekli hamak standları sayesinde hamağınızı ister balkonda, ister salonda, isterseniz de bahçede kullanabilirsiniz.

Benim hamak denince aklıma çocukluğumdaki yaz tatilleri gelir. Sabah erkenden yola çıkış ve gidilen yerde hamağa uygun ağaç aramak ne güzeldi öyle değil mi?. Üstüne bir de birden fazla çocuk varsa heyecanla sıranın sana gelmesini beklemenin heyecanı… Tabii o zamanlar uzun süre yattığında iplerin bacaklarını kestiği ip hamaklar vardı.

Evinizde bir bahçeye sahipseniz ya da büyük bir balkonunuz varsa hazır havalar soğumuş fiyatlar düşmüşken güzel bir hamak alarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Böylelikle havalar ısındığında geriye tek yapmanız gereken tek şey kahvenizi yapıp dışarıya çıkmak olur.

Bu listedeki tüm salıncakları ve daha fazlasını sizin için özel olarak listeledik. Birbirinden güzel ürünleri incelemek için buraya tıklayın.

Benim balkonum da uygun diyorsanız bağlantı ipleriyle tavana asılan mükemmel hamak çeşitlerine göz atmalısınız.

Özellikle bahçe ve teraslarda en çok tercih edilen armut ya da diğer deyişle davul tip salıncaklar herhangi bir yere monte etmeye gerek kalmadan de kullanılabiliyor.

Ailesiyle birlikte hem keyifli hem konforlu zaman geçirmek isteyenler için işte böyle aile boyu salıncaklar da var.

Salonunuza ya da yatak odanıza salıncak kurmak ister misiniz? O zaman makrome salıncaklar size göre. İster ipleri kendiniz alıp ellerinizle örün isterseniz hazır yapılmış olanları alın. Makrome salıncaklar odanıza da çok yakışacak.

Bu listedeki tüm salıncakları ve daha fazlasını sizin için özel olarak listeledik. Birbirinden güzel ürünleri incelemek için buraya tıklayın.

Eğer yazdığım yazılardan haftalık olarak haberdar olmak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayarak haftalık bültene abone olabilirsiniz. Spam mail göndermem, size bir şey satmaya çalışmam, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Basitçe o hafta blogda yazılan yazılar otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Mailler bazen spam klasörünüze düşebilir, bu durumda spam klasörünüze bakmanız gerekir. Abone olanları öpüyor, haftalık bültenlerde görüşmek üzere diyorum.

İlgini Çekebilir

Yorum Bırak

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

Yeni Yazılar